Результаты

Суд визнав "повторну" люстрацію СБУ незаконною 24.05.2016

Суд визнав "повторну" люстрацію СБУ незаконною

В квітні місяці 2016 року до Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» звернувся Клієнт з проханням надати йому правову допомогу в питанні поновлення його на посаді в зв’язку з тим, що його було звільнено незаконно.

Суть спору полягала в тому, що Клієнта було звільнено з керівної посади органів Служби безпеки України відповідно до Закону України «Про очищення влади» після проведення повторної перевірки відомостей його собової справи, що не передбачено діючим законодавством.

Проаналізувавши наявні матеріали та докази адвокатами Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» була сформована правова позиція по справі, яка в подальшому була погоджена з Клієнтом.

На адресу Харкіського окружного адміністративного суду була підготовлена та скерована позовна заява до СБ України та Голови СБ України. Адвокати супроводжували Клієнта під час всіх судових засідань по даній адміністративній справі, надаючи йому правову допомогу як представники. Сформована правова позиція адвокатів Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» знайшла своє підтвердження за результатами судового засідання, і як наслідок – позов Клієнта до СБ України та Голови СБ України задоволено в повному обсязі, скасовано наказ про незаконне звільнення позивача, поновлено позивача на займаній ним на час звільненя посаді та зобов’язано відповідачів сплатити позивачу середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу.

Правова допомога в даній адміністративній справі надавалася Головою Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» Дроздовим Олександром Михайловичем та адвокатом Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» Прасоловим Ігорем Вадимовичем.

  alt: rish24_05_16.pdf

Автор:


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Дроздов Александр
Адвокат, к.ю.н., Доцент
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: